RN73H2BTTD3122F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD3122F50
JLCPCB Part #
C3933729
Description
-55℃~+155℃ 250mW 31.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS