RN73R2ATTD6200D100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ATTD6200D100
JLCPCB Part #
C2505620
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 620Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS