SG73S1ETTP1071F
MFR.Part #
SG73S1ETTP1071F
JLCPCB Part #
C4278794
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS