RN73H1ETTP1051D25
MFR.Part #
RN73H1ETTP1051D25
JLCPCB Part #
C4109376
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS