RN73R2ATTD5761F10
MFR.Part #
RN73R2ATTD5761F10
JLCPCB Part #
C4311771
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.76kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS