RN73R2ATTD56R9C10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ATTD56R9C10
JLCPCB Part #
C2565896
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 56.9Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS