RN73R2ATTD56R0C10
MFR.Part #
RN73R2ATTD56R0C10
JLCPCB Part #
C4018845
Description
-55℃~+155℃ 125mW 56Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS