RN73R2ATTD5601D50
MFR.Part #
RN73R2ATTD5601D50
JLCPCB Part #
C2504431
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.6kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS