RK73B1HRTTC222J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73B1HRTTC222J
JLCPCB Part #
C2594390
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS