RN731JTTD7870B50
MFR.Part #
RN731JTTD7870B50
JLCPCB Part #
C3931345
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 787Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS