RN73R2ATTD5420B25
MFR.Part #
RN73R2ATTD5420B25
JLCPCB Part #
C2508264
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 542Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS