RN73H1JTTD8660F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD8660F50
JLCPCB Part #
C4324322
Description
100mW 866Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS