RN73R2ATTD4992F10
MFR.Part #
RN73R2ATTD4992F10
JLCPCB Part #
C2552062
Description
-55℃~+155℃ 125mW 49.9kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS