RN73R2BTTD1521D10
MFR.Part #
RN73R2BTTD1521D10
JLCPCB Part #
C4306057
Description
-55℃~+155℃ 1.52kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS