RN73R2ATTD4811B50
MFR.Part #
RN73R2ATTD4811B50
JLCPCB Part #
C4162278
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.81kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS