RN73H1JTTD21R0F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD21R0F50
JLCPCB Part #
C4313929
Description
100mW 21Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS