RN73R2ETTD2400A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD2400A10
JLCPCB Part #
C4115716
Description
-55℃~+155℃ 240Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS