RN73R2ATTD47R0B10
MFR.Part #
RN73R2ATTD47R0B10
JLCPCB Part #
C2570065
Description
-55℃~+155℃ 125mW 47Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS