RN73R2ATTD4590A10
MFR.Part #
RN73R2ATTD4590A10
JLCPCB Part #
C2574401
Description
-55℃~+155℃ 125mW 459Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS