RN731JTTD4991C25
MFR.Part #
RN731JTTD4991C25
JLCPCB Part #
C3919202
Description
-55℃~+155℃ 4.99kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS