HV73V2BTTD2004F
MFR.Part #
HV73V2BTTD2004F
JLCPCB Part #
C2594884
Description
-55℃~+155℃ 250mW 2MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS