RP73D2A909RBTG
MFR.Part #
RP73D2A909RBTG
JLCPCB Part #
C4347046
Description
-55℃~+155℃ 125mW 909Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS