RN73R2ATTD44R2B25
MFR.Part #
RN73R2ATTD44R2B25
JLCPCB Part #
C2517582
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 44.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS