RN73R1JTTD11R7F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD11R7F25
JLCPCB Part #
C2499329
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11.7Ω 75V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS