RN73R2ATTD4420F50
MFR.Part #
RN73R2ATTD4420F50
JLCPCB Part #
C2508094
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 442Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS