CPF0805D34RE
MFR.Part #
CPF0805D34RE
JLCPCB Part #
C2129273
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 34Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS