SG73P1JRTTD2551D
MFR.Part #
SG73P1JRTTD2551D
JLCPCB Part #
C7360035
Description
-55℃~+155℃ 2.55kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS