RN731JTTD1492C50
MFR.Part #
RN731JTTD1492C50
JLCPCB Part #
C4297130
Description
-55℃~+155℃ 14.9kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS