RN73R2ATTD4071C10
MFR.Part #
RN73R2ATTD4071C10
JLCPCB Part #
C4241074
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.07kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS