RN73R2ATTD3882F25
MFR.Part #
RN73R2ATTD3882F25
JLCPCB Part #
C2503986
Description
-55℃~+155℃ 125mW 38.8kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS