SG73S2ERTTD2102F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD2102F
JLCPCB Part #
C6222481
Description
-55℃~+155℃ 21kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS