RN73R2ATTD3093F50
MFR.Part #
RN73R2ATTD3093F50
JLCPCB Part #
C3918080
Description
-55℃~+155℃ 125mW 309kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS