RN732BTTD6980A25
MFR.Part #
RN732BTTD6980A25
JLCPCB Part #
C3916289
Description
-55℃~+155℃ 125mW 698Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS