RN732BTTD4931B25
MFR.Part #
RN732BTTD4931B25
JLCPCB Part #
C4183021
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.93kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS