RN73R2ATTD3052C25
MFR.Part #
RN73R2ATTD3052C25
JLCPCB Part #
C4315266
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30.5kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS