RN73R2ATTD4480F100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ATTD4480F100
JLCPCB Part #
C2508033
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 448Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS