P0805Y2522WBT
MFR.Part #
P0805Y2522WBT
JLCPCB Part #
C3991717
Description
-55℃~+155℃ 200mW 25.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount