RN73R2ETTD2463F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD2463F100
JLCPCB Part #
C4006339
Description
-55℃~+155℃ 246kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS