RN73R2ATTD2771A10
MFR.Part #
RN73R2ATTD2771A10
JLCPCB Part #
C2573224
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.77kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS