RN73H2ETTD2911F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD2911F25
JLCPCB Part #
C4038163
Description
-55℃~+155℃ 2.91kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS