RN73H1JTTD6341A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD6341A25
JLCPCB Part #
C3962720
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.34kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS