RN73R2ATTD2640F25
MFR.Part #
RN73R2ATTD2640F25
JLCPCB Part #
C2505676
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 264Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS