RN732BTTD1762F25
MFR.Part #
RN732BTTD1762F25
JLCPCB Part #
C4100001
Description
-55℃~+155℃ 125mW 17.6kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS