RT0805WRB07374RL
MFR.Part #
RT0805WRB07374RL
JLCPCB Part #
C4119814
Description
-55℃~+155℃ 125mW 374Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS