RN73R2ATTD2580B05
MFR.Part #
RN73R2ATTD2580B05
JLCPCB Part #
C4324846
Description
-55℃~+155℃ 125mW 258Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS