SG73G2ATTD64R9C
MFR.Part #
SG73G2ATTD64R9C
JLCPCB Part #
C7310443
Description
-55℃~+155℃ 500mW 64.9Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS