RN73H2ETTD1821C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1821C25
JLCPCB Part #
C4091298
Description
-55℃~+155℃ 1.82kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS