RN73H1JTTD8062B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD8062B50
JLCPCB Part #
C3928160
Description
-55℃~+155℃ 100mW 80.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS