WK73S2JTTE1R58F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
WK73S2JTTE1R58F
JLCPCB Part #
C4288578
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 1.58Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS