RN73R2ETTD1071F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD1071F50
JLCPCB Part #
C2603615
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS